Stykač Fuji Electric SC-5-1 AC100/110V 50HZ 11kW 1NC/1NO
Kód: SC-5-1
Použité
Neohodnoceno
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Detailní informace
V nabídce pouze skladové zboží [desktop]
V nabídce pouze
skladové zboží.
Doručujeme nejpozději následující den
Doručujeme nejpozději
následující den.
Co jinde neseženete, u nás najdete
Co jinde neseženete,
u nás najdete.
Před nákupem možnost poradenství zdarma
Před nákupem možnost
poradenství zdarma.
Detailní popis produktu
Stykač
  • Fuji Electric SC-5-1 (SC-20-AA 8210)
    • AC1 - Ith 32
    • Ith 20A
    • 240V 5,5kW
    • 440/550 11kW
    • Made in Japan
    • 1NC / 1NO
    • napětí cívky magnetického stykače 100V 50Hz; 100-110V 60Hz
    • rozměry  82 mm x 64 mm x 79 mm