Santé

Webová stránka značky: Santé

Společnost SANTÉ – zdravotní obuv s.r.o.
Společnost působí na českém trhu již od roku 1997. Je jednak tradičním českým výrobcem kvalitní zdravotní obuvi a zároveň dováží značkovou obuv z celého světa. Po celou dobu působnosti se snaží poskytovat profesionální služby založené na dlouholetých zkušenostech s výrobou, prodejem a distribucí certifikované pracovní zdravotní obuvi, vycházkové a domácí obuvi. Jejich sortiment je zaměřen na celou rodinu. V jejich nabídce najdete dámskou, pánskou a dětskou obuv.

Dětská obuv, která úspěšně prošla certifikačním řízením a odpovídá požadavkům na ortopedickou a hygienickou nezávadnost a bezpečnost při používání, obdrží certifikát zdravotní nezávadnosti. Obuv je označena visačkou s logem žirafy, nebo nápisem „Zdravotně nezávadná obuv – bota pro Vaše dítě".

Na výrobce, dovozce a prodejce dětské obuvi pro děti do 3 let (tj. skupina velikosti 0 a 1) se podle zákona č. 258/2000 Sb. o ochraně veřejného zdraví a vyhlášky č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let vztahuje povinnost zajistit si hygienické atesty na použité materiály u hotové obuvi.

Protože výrobky pro děti do tří let musí splňovat tyto podmínky dané vyhláškou č.84/2001 Sb. o hygienické nezávadnosti, jsou všechny použité materiály pro dětskou obuv z produkce Santé pravidelně laboratorně prověřovány.

Cena

329849
1329849
4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem