AC Napájecí adaptér Metrologic 5,2V, 650ma, p/n 6124, T48-5.2-650R-3, obrácená polarita, 5x2,5mm
Kód: DAP000165
Použité
Neohodnoceno
images[1]
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
AC adaptér/ 5,2V/ 0,2A/ 1W/ OEM
Detailní informace
V nabídce pouze skladové zboží [desktop]
V nabídce pouze
skladové zboží.
Doručujeme nejpozději následující den
Doručujeme nejpozději
následující den.
Co jinde neseženete, u nás najdete
Co jinde neseženete,
u nás najdete.
Před nákupem možnost poradenství zdarma
Před nákupem možnost
poradenství zdarma.
Detailní popis produktu
Napájecí adaptér
  • Metrologic p/n 6124, T48-5.2-650R-3
  • Vstupní napětí: 230V 25mA
  • Výstupní napětí: 5,2V DC+ 650mA
  • Konektor: černý 5x2,5mm