ATLAS ARKOL E - Akrylátová barva č 103

Kód: 15544
Nové
Neohodnoceno
Značka: Atlas
399 Kč / ks
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
29.2.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

V nabídce pouze skladové zboží [desktop]
V nabídce pouze
skladové zboží.
Doručujeme nejpozději následující den
Doručujeme nejpozději
následující den.
Co jinde neseženete, u nás najdete
Co jinde neseženete,
u nás najdete.
Před nákupem možnost poradenství zdarma
Před nákupem možnost
poradenství zdarma.

Detailní popis produktu

ATLAS ARKOL E - Akrylátová barva č 103

Popis
na tenkovrstvé minerální a disperzní omítky, na klasické cementové a vápenocementové omítky, na sádrové omítky a stěrky, sádrokartonové desky, Základní vlastnosti vysoká krycí schopnost, matná, odolná proti atmosferickým vlivům, Základní parametry Spotřeba: od 1 l/ 7 - 8 m² pro hladké omítky

POUŽITÍ
Disperzní akrylátová barva ATLAS ARKOL E je určena pro natírání vnějších betonových povrchů, cementových a vápenocementových omítek, tenkovrstvých minerálních a disperzních omítek. Lze ji používat pro první i renovační nátěry, ochranné i dekorační.

VLASTNOSTI
Barva ATLAS ARKOL vytváří matný povlak, bez smrštění a prasklin. Je páropropustná, odolná proti vodě a otěru. Vyrábí se v bílé barvě a v 120 barevných odstínech.

PŘÍPRAVA PODKLADU
Podklad musí být rovný, hladký, zbavený prachu, špíny a mastnot. Staré, slabě přilnavé nátěry je nutno důkladně odstranit, drobná poškození a praskliny opravit a přestěrkovat. Savé podklady je nutno napenetrovat emulzí ATLAS UNI-GRUNT.

ZPRACOVÁNÍ
Před použitím barvu je nutno důkladně promíchat do homogenní hmoty. Barva se nanáší válečkem, štětcem nebo stříkacím agregátem. Další vrstvy se nanáší „nakříž” po úplném uschnutí předchozí vrstvy. Čerstvé minerální omítky (také tenkovrstvé) lze natírat po 4-6 týdnech. Strukturální omítky se vždy natírají ředěnou barvou Technologické přestávky během malování je nutno předem naplánovat (např. v rozích a zalomeninách budovy, pod odpadovými svody, na spojení barev a pod.). Čas schnutí barvy je závislý na podkladu, okolní teplotě a relativní vlhkosti vzduchu (cca 2-6 hodin).

Upozornění: aby nevznikly rozdíly v odstínech barvy je nutno na jednu plochu použít barvu se stejným datem výroby.
Tyto informace tvoří základní pokyny použití výrobku a neosvobozují od povinnosti provedení prací v souladu s bezpečnostními předpisy a stavební dovednosti.

SPOTŘEBA
Průměrná spotřeba je 1 l barvy na cca 7 m2 na jednu vrstvu barvy. Doporučuje se určit spotřebu na základě zkoušky.

JEDNÁ SE O NOVÉ ZBOŽÍ, POUZE DELŠÍ DOBU SKLADOVANÉ. SKLADOVANÉ V SUCHÝCh VYTÁPĚNÝCH PROSTORECH

V NABÍDCE DALŠÍ STAVEBNÍ MATERIÁL OD fa. CAPAROL a ATLAS - LEPIDLA, NIVELAČNÍ HMOTY, SPÁROVACÍ HMOTY, SILIKONY, FAJNOVÉ,...

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: