Horské slunce sluníčko Chirana Sirius R02 UVIR zářič

Kód: 43510
Použité
88 hodnocení
Značka: Chirana
3 999 Kč –12 %
horske slunce sirius 43864 201[1]
3 999 Kč –12 % 3 499 Kč / balení
Skladem (2 balení)
Můžeme doručit do:
29.2.2024
Možnosti doručení

Kompletní včetně napájení + návod + 1xbrýle

Detailní informace

V nabídce pouze skladové zboží [desktop]
V nabídce pouze
skladové zboží.
Doručujeme nejpozději následující den
Doručujeme nejpozději
následující den.
Co jinde neseženete, u nás najdete
Co jinde neseženete,
u nás najdete.
Před nákupem možnost poradenství zdarma
Před nákupem možnost
poradenství zdarma.

Detailní popis produktu

Horské slunce

použité, ale jako nové, TOP STAV

Všechna horská slunce jsou použitá a to protože, se přestala vyrábět před více jak 20 lety, kdy byla zakázána výroba (EU) výbojek skrze obsahu rtuti v nich. Z těchto důvodu nemůže být žádné horské slunce nové. Všechny jsou vždy více jak 20 let staré.

Jsme jediná firma v ČR a SR, kteří se na toto specializuji, všechna prochází servisní kontrolou, a poskytujeme na ně vždy 2 letou záruku a garanci funkčnosti, i přes jejich stáří. Jsou tak skvěle a jednoduše konstruována, že pokud se s nimi zachází jak má, vydrží generace. Příkladem jsou horská slunce Premalux, Mikrolux která máme také v nabídce, stále funguji a jsou stará min. 50 let.  

Chirana Sirius R02

součástí balení je síťový kabel
Je to kombinovaný UV a IR zářič
2 funkce v jednom český výrobce 230V/550W
UV výbojka Tesla RVK 125 - v pořádku
Akce 1xUV brýle součástí
návod ke stáhnutí v elektronická podobě v záložce "soubory" nebo "zde"
rozměr 280x200x65mm

Vhodná pro dezinfekcí a likvidací virů v místnosti. Stačí 15.min. a Covid-19 nemá šanci. Bohužel během dezinfekce nesmí být v místnosti nic živého, rybičky, křeček, pes, kočka ani květiny. Vytváří ozón. Nepřehánět a pak vyvětrat.


Funkce opalování ultrafialovým zářením z výbojky přes ochranné brýle a funkce léčení infračervenými zářiči se může zapnout samostatně(léčení průdušek, různých kožních onemocnění, astmatu apod. )

Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora Náhradní díly 30.11.2023 22:03
Dobrý den, máme doma podobný typ, ale bohužel výbojka již je nefunkční. Dá se to opravit? Děkuji.
Odpovědět
SV Avatar autora Horské slunce 23.11.2023 22:06
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda Horské sluníčko siberius je pouze obličejové nebo lze použít i na celé tělo. Děkuji
Odpovědět
A Avatar autora Horské slunce 24.11.2023 07:47
Dobrý den, přístroj se používá jak na ohřev jednotlivých částí těla, tak dezinfekci celého těla.
AB Avatar autora recenze dodávky zboží 14.1.2023 11:27
Objednal jsem si horské sluníčko SIRIUS. Balíček dorazil asi za dva pracovní dny. Bohužel po rozbalení jsem zjisil že sluníčko bylo poškozené. (možná při přepravě) .Hned druhý den jsem poslal reklamační e-mail a ještě tentýž den jem obdržel odpověď s omluvou a pokyny pro vyřízení bezplatné reklamace. Za další dva dny jsem měl doma vyměněné sluníčko. Nevím jak jiní zákazníci, ale já jsem byl s přístupem firmy DONAPO velice spokojen. Nakupovat u této firmy doporučuji. Jěště tentý den jsem obdžel
Odpovědět
Avatar autora Není bezpečné pro lidi 14.10.2021 06:51
Není doporučeno pro použití k opalování. Obsahuje nebezpečné UVC záření, viz https://www.testino.cz/horske-slunce
Odpovědět
MC Avatar autora recenze dodávky . 12.10.2020 18:43
1. Velká nespokojenost s objednanou dodávkou zboží.!!! Objednal jsem si zboží dle výše uvedené nabídky, tj.kompletní, včetně originální krabice + návodu a takto bylo i v plné výši zaplaceno. 2. Zaslané zboží výrobce bylo dodané již použité a nekompletní, bez jakékoliv předem uvedené cenové kompenzace. 3. Zboží nebylo v orginálním balení 4. V zájmu bezpečnosti o používání, nebyl doručen návod obsluhy a používání. 5. Zboží nebylo kompletní-současně se zbožím, nebyly doručeny pro kmpletnost používání, bezpečnostní brýle. 6. K dodávce zboží nebylo přiložena pro případnoun reklamaci faktura k doložení záruky. Uvedeného hodnocení dostatečně vystihuje vaší obchodní neserioznost, kterou nelze doporučovat.
Odpovědět
A Avatar autora recenze dodávky . 12.10.2020 18:52
Dobrý den, bohužel chyba se stala pouze s brýlemi, které byly hned doposlány. Fakturu vždy posíláme v mailu, která Vám musela přijít. Návod je u nabídky ke stažení. Co se týče stavu - toto sluníčko se již 20 let nevyrábí a nemůže být tedy nikdy nové. Vždy jej prodáváme kompletní se zárukou. U nabídky je toto jasně napsáno. O žádném problému jste nás neinformoval. Mrzí nás, že jste nespokojen, stačilo napsat a problém bychom řešili.